Afspraken en maatregelen voor kerkdiensten in De Voorhof in coronatijd

zitplaatsen reserveren De Voorhof

Samen kerk zijn in deze coronatijd werkt even anders. In verband met de maatregelen die zijn getroffen tegen het virus zijn er ook in onze kerk afspraken gemaakt. Afspraken waarmee wij de landelijke richtlijnen volgen van het RIVM en van ons GKV Kerkverband.

Kerkdiensten

In verband met de huidige maatregelen en de lockdown kunt u onze kerkdiensten alleen online volgen.

Middagdiensten

Samen met onze zusterkerk De Koningshof uit het Centrum worden ’s middags kerkdiensten belegd. De ene zondag in De Koningshof en de andere zondag in onze kerk. In de agenda kunt u zien in welke kerk de middagdienst wordt gehouden.

Online diensten

Alle kerkdiensten vanuit onze kerk zijn online te volgen en nadien terug te zien.
Ook de diensten van De Koningshof zijn online te volgen voor leden van onze kerk via ons Intranet.

Dit artikel wordt direct bijgewerkt zodar afspraken en richtlijnen veranderen.

Afdrukken E-mailadres

Als je door iemand te kort bent gedaan, zet het hem dan betaald door hem te vergeven. Dat is iets wat niet snel vergeten zal worden.