| 

Welkom

Welkom bij de Gereformeerde Kerk vrijgemaakt van Apeldoorn-Zuid. Hier kunt u kennis maken met onze gemeente en wat ons als gemeente beweegt. Graag willen we een plek zijn waar de Bijbel en onze Redder Jezus Christus centraal staan. Lees meer

De Voorhof

De Voorhof is het kerkgebouw waar wij als gemeente iedere zondag twee keer samenkomen. Een mooi gebouw waar Gods Woord wordt verkondigd en waar gebeden en gezongen mag worden. Waar wij als leden van de kerk van Apeldoorn-Zuid God dankbaar voor zijn. Lees meer

Kerkdienst

U kunt op uw gemak rondkijken op de website. U zult merken dat er meer gebeurt dan alleen de kerkdiensten op zondag. Ook door de week staan we via verschillende activiteiten stil bij wat de Bijbel ons leert over Gods liefde en over Jezus. Lees meer

http://www.gkvapeldoornzuid.nl/index.php/home/welkom http://www.gkvapeldoornzuid.nl/index.php/kerkdienst http://www.gkvapeldoornzuid.nl/index.php/activiteiten
Een huwelijk onder tijdsdruk
woensdag 12 oktober 2011 18:34

Ieder echtpaar herkent het. Je bent druk met werk, gezin en nog veel meer. Wanneer kom je aan elkaar toe? Hoe vaak heb je een goed gesprek met elkaar? Hoe hou je je huwelijk levend tussen al die drukte?

Vrijdagavond 18 november is er in De Voorhof een avond voor echtparen.

Met z’n tweeën een avondje uit eten en tegelijk een goed gesprek.

Thema is ‘Een huwelijk onder tijdsdruk’. Je bent vooral met z’n tweeën in gesprek over dit thema, maar we wisselen dit af met momenten waarin je met de andere deelnemers informatie krijgt en uitwisselt.

Deze avond is een vervolg op de huwelijksdag die we een jaar geleden hielden en de huwelijkstrainingen die we in onze gemeente gehouden hebben, maar ook wie daar niet bij was kan heel goed meedoen.
We beginnen om ongeveer 18.00 uur met een welkomsdrankje.

De prijs komt op € 25,00 à 30,00 per echtpaar (ga daar eens voor uit eten).
Je kunt je opgeven tot en met zondag 6 november ( Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. ).

Gun jezelf er de tijd voor.

 
Wie zijn wij?   Wat geloven wij?   Hoe gaat dat?   Wanneer?
 
 
 
 
 
  Waarom wij ons de GKV (Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt) noemen.   Wij geloven in de de drie-enige God, Vader, Zoon, en Heilige Geest die hemel en aarde heeft geschapen, en nog steeds in stand houdt.   In onze kerkdiensten loven en prijzen wij onze God in zang en gebed, en luisteren naar zijn woord.   Twee maal per zondag houden wij in ons kerkgebouw "De Voorhof" kerkdiensten.  
 

Verder >>>

 

Verder >>>

 

Verder >>>

 

Verder >>>

 

Agenda activiteiten

<<  Mei 2012  >>
 zo  ma  di  wo  do  vr  za 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141518
222326
28293031