| City Impact dit jaar in Apeldoorn |
| donderdag 10 maart 2011 20:34 |
|
Het is een gezamenlijke activiteit van de stichting GoandTell en het plaatselijk evangelisatie- platform EOA. Het merendeel van de activiteiten vindt plaats op het Raadhuisplein, maar ook op andere lokaties zullen christenen de boodschap van het Evangelie van Jezus hristus door middel van zang, muziek en gesproken woord bekend gaan maken. De actie heet City Impact.
City Impact is een ééndaags grootschalig evangelisatie-evenement. 's Morgens begint de dag om 10.00 uur in gebouw Menorah, Paslaan 11. Daar ontvangen de medewerkers informatie en instruktie.. 's Middags zullen veel christenen gezamenlijk de straat op gaan om te getuigen en mensen uit te nodigen voor een concert die nog diezelfde dag gehouden wordt in gebouw Menorah. Het concert begint om 20.00 uur. Optreden dan van Matthijn Buwalda en zijn band. David de Vos zal spreken. De toegang is vrij. Op het Raadhuisplein zijn christenen vanuit een aantal kerken 's morgens en 's middags aanwezig, maar ook zullen diverse organisaties zich daar presenteren, zoals de Alpha cursus, Healing rooms, het Hobby Kaffee, e.a. Bijzonder is een presentatie met houtsculptures lsmede een maquette van de Ark van Noach.
Ook de muziek-/zanggroep Heavenly Made zal medewerking verlenen. In de Oranjerie zal een speciaal verrassings optreden plaatsvinden.
Wilt u medewerking verlenen ? Dat kan. Meldt u zich dan aan via één van de volgende websites |
Op zaterdag, 16 april 2011 zal er in het centrum van Apeldoorn een grote interkerkelijke paasaktie worden gehouden.








